در حال بارگذاری ...
 • «کلاغ‌های آنلاین» در جشنواره مهر کاشان؛

  آثار جشنواره تئاتر مهر کاشان معرفی شدند

  خیام وقار کاشانی دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان از نهایی شدن حضور ۱۴ نمایش صحنه‌ای و ۱۱نمایش خیابانی در بخش مسابقه این دوره از جشنواره خبر داد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، خیام وقار کاشانی با اشاره به حضور هنرمندان شهرهای تهران، خرم‌آباد، کرج، نجف‌آباد، بوشهر، قم، اصفهان، ساوه و کاشان در بخش نمایش‌های صحنه‌ای این دوره از جشنواره گفت: در بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی نیز شاهد حضور هنرمندانی از شهر‌های خمینی‌شهر، کرمانشاه، تهران، قروه، کرمان، لاهیجان، مرند و ایلام در جشنواره خواهیم بود.

  در بخش مسابقه خیابانی جشنواره سراسری تئاتر مهر، «کلاغ های آنلاین» به نویسندگی و کارگردانی ساحل احمددوست از لاهیجان با 10 اثر دیگر به رقابت خواهد پرداخت.

  در بخش مسابقه نمایشنامه‌خوانی این جشنواره نیز «سعادت لرزان مردمان تیره‌روز»، به نویسندگی علیرضا نادری و کارگردانی بهرام نوری از رشت در این جشنواره حضور دارد. بازیگران به ترتیب اجرا: عارفه درستکار، زینب شعبانی، مرتضی زینل، گلناز مرادی، مهرنوش ثابت نیا، مهدی مددکار و ماکان حائری. صحنه خوان این نمایش نیز بهرام نوری است.

   

  پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در بخش های صحنه‌ای، نمایش های خیابانی، نمایش های محیطی، نمایشنامه خوانی و بخش کارگاه ها و نشست های تخصصی از 21 آذر ماه به کوشش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی به میزبانی کاشان در این شهر آغاز می‌شود.
  نظرات کاربران