در حال بارگذاری ...
«کلاغ‌های آنلاین» در جشنواره مهر کاشان؛

آثار جشنواره تئاتر مهر کاشان معرفی شدند

خیام وقار کاشانی دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان از نهایی شدن حضور ۱۴ نمایش صحنه‌ای و ۱۱نمایش خیابانی در بخش مسابقه این دوره از جشنواره خبر داد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، خیام وقار کاشانی با اشاره به حضور هنرمندان شهرهای تهران، خرم‌آباد، کرج، نجف‌آباد، بوشهر، قم، اصفهان، ساوه و کاشان در بخش نمایش‌های صحنه‌ای این دوره از جشنواره گفت: در بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی نیز شاهد حضور هنرمندانی از شهر‌های خمینی‌شهر، کرمانشاه، تهران، قروه، کرمان، لاهیجان، مرند و ایلام در جشنواره خواهیم بود.

در بخش مسابقه خیابانی جشنواره سراسری تئاتر مهر، «کلاغ های آنلاین» به نویسندگی و کارگردانی ساحل احمددوست از لاهیجان با 10 اثر دیگر به رقابت خواهد پرداخت.

در بخش مسابقه نمایشنامه‌خوانی این جشنواره نیز «سعادت لرزان مردمان تیره‌روز»، به نویسندگی علیرضا نادری و کارگردانی بهرام نوری از رشت در این جشنواره حضور دارد. بازیگران به ترتیب اجرا: عارفه درستکار، زینب شعبانی، مرتضی زینل، گلناز مرادی، مهرنوش ثابت نیا، مهدی مددکار و ماکان حائری. صحنه خوان این نمایش نیز بهرام نوری است.

 

پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در بخش های صحنه‌ای، نمایش های خیابانی، نمایش های محیطی، نمایشنامه خوانی و بخش کارگاه ها و نشست های تخصصی از 21 آذر ماه به کوشش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی به میزبانی کاشان در این شهر آغاز می‌شود.
نظرات کاربران