در حال بارگذاری ...
 • بچه‌های آستارا به تماشای «کتاب سحرآمیز» نشستند

  نمایش «کتاب سحرآمیز»، با موضوع آموزه‌های اخلاقی به همت گروه‌ هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا با استقبال شهروندان و گردشگران در این شهر به روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر گیلان و به نقل از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا، این نمایش در کانون فرهنگی امام خمینی(ره) اداره آموزش و پرورش تا پایان هفته جاری ساعت ۹ صبح برای گروه سنی کودک و نوجوانان اجرا می‌شود و به دلیل جذابیت داستان، والدین نیز تماشا می‌کنند.

  شاپور تشرینی اظهار کرد: سعیده شهیدی کارگردان، مهرداد پیروزان نویسنده و جانان توانگر، مریم قنبری، محمدرضا مهرپرور، مهرداد پیروزان، راستین ولی پور و اردلان شکاری بازیگران آن هستند.

  وی بیان کرد: طراحی صحنه، لباس و برخورداری از پیام های اخلاقی نظیر راستگویی و امانت داری و اشاره به برخی آسیب های اجتماعی از ویژگی های نمایش است.

  وی ادامه داد: شهیدی ۶ نمایش برای گروه سنی کودک و نوجوان کارگردانی کرده است و به زودی نمایش کمدی ازدواج لاکچری به نویسندگی و کارگردانی منصور سفیدگر در آستارا روی صحنه خواهد رفت.

  تشرینی گفت: در آستانه شب یلدا، جشنواره فرهنگی با برنامه های شاد و متنوع با همکاری فرمانداری، اداره ورزش و جوانان و سازمان مردم نهاد پویندگان آرمان شهر در سالن آمفی تئاتر ارشاد آستارا برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  دومین جشنواره «رودو» برگزیدگان خود را شناخت

  دومین جشنواره «رودو» برگزیدگان خود را شناخت

  دومین جشنواره نمایشنامه نویسی غرب گیلان با عنوان «رودو» با معرفی آثار برتر و تجلیل از پدیدآورندگان آنها در آستارا پایان یافت. به گزارش تئاتر گیلان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا غروب جمعه ...

  |

  نظرات کاربران