در حال بارگذاری ...
 • با معرفی آثار منتخب جشنواره سراسری لاله‌های سرخ ؛

  «مرگ سپید دو کابوس» به اندیمشک می‌رود

  به گزارش تئاتر گیلان، دبیر بیست‌و‌پنجمین جشنواره تئاتر لاله های سرخ اندیمشک گفت: هیات انتخاب آثار متشکل از آقایان سعید فضل علی‌پور ، مهدی درویش و حسین غلام‌حیدر از بین ۱۲۵ اثر صحنه‌ای ارسالی به دبیرخانه جشنواره، ۹ نمایش را برای اجرای صحنه‌ای انتخاب کردند که نمایش «مرگ سپید دوکابوس» از رشت به نویسندگی و کارگردانی مصطفی غلامی استادسرایی و بازی علی بدرطالعی نیز در بین آثار انتخابی در این جشنواره حضور دارد.

  در «مرگ سپید دو کابوس» دکتر میلاد حسن نیا مشاور کارگردان و آیدا رمضانی به‌عنوان دستیار کارگردان و برنامه ریز همکاری دارند. دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: پریسا رمضانی (منشی صحنه)، پیمان پروانه (آهنگساز، خواننده و افکت)، آیدا رمضانی (طراح پوستر و بروشور، لباس)، مهدی صورتی (مدیر صحنه)، طراح گریم (شهرزاد خادم)، زهرا جهاندیده (اجرای گریم)، علی زرآبادی (مدیر برنامه‌ریزی)، علی حقگو (عکاس)، هادی آذرنگ (مشاور رسانه)، محمد رستم زاد (مدیر روابط عمومی)، محمد خداداد (مدیر تبلیغات)

  نمایش «سالمرگی» به کارگردانی پویان عطایی از استان اصفهان، «شکم» به کارگردانی علیرضا معروفی از استان البرز، نمایش «کوچه مختار بود، ساسان بود و سیمین» به کارگردانی جواد صداقت از استان بوشهر، «من دیگه از تاریکی نمی‌ترسم» به کارگردانی سید محمد محمدی از استان مرکزی، «مرگ سپید دو کابوس» به کارگردانی مصطفی غلامی استادسرایی از استان گیلان، «امتداد سکوت» به کارگردانی میثم ملا زینل از استان قزوین، «به خنده گندم که رؤیای آرد» به کارگردانی خلیل ضرغام‌پور از استان خوزستان، «داهول» به کارگردانی مهدی آشوب از خوزستان و «ملودی پدر» به کارگردانی بهروز وفایی از استان خوزستان آثار راه یافته به بخش نهایی این جشنواره هستند.

  گفتنی‌ست بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر لاله های سرخ از ۵ تا ۸ آذر ماه در تالار خورشید شهرستان اندیمشک برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  با معرفی برگزیدگان بیست‌و‌پنجمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ

«مرگ سپید دو کابوس» درخشید
  با معرفی برگزیدگان بیست‌و‌پنجمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ

  «مرگ سپید دو کابوس» درخشید

  بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر لاله‌های سرخ جمعه شب با معرفی آثار برتر در اندیمشک به کار خود پایان داد. به گزارش تئاتر گیلان، آئین اختتامیه بیست‌و‌پنجمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ ...

  |

  اجرای خیابانی «سگهای پوشالی»

  اجرای خیابانی «سگهای پوشالی»

  گروه تئاتر لوتوس، نمایش خیابانی «سگهای پوشالی» را اجرا کردند. به گزارش تئاتر گیلان، مصطفی غلامی استادسرائی، سرپرست گروه تئاتر لوتوس و کارگردان این نمایش درباره‌ی این اجرا گفت: ماجرا در روستایی ...

  |

  «کنت داراکولا» در سنگر به روی صحنه رفت

  «کنت داراکولا» در سنگر به روی صحنه رفت

  نمایش «کنت داراکولا» نوشته روزبه قیاثی و به کارگردانی مصطفی غلامی استاد سرایی، با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در محل سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری بخش سنگر به صحنه رفت.

  |

  «پابرهنه، لخت، قلبی در مشت» در رشت اجرا می‌شود

  «پابرهنه، لخت، قلبی در مشت» در رشت اجرا می‌شود

  به گزارش تئاتر گیلان، نمایش «پابرهنه، لخت، قلبی در مشت» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی به صحنه می‌رود.   در این نمایش تک پرسوناژه مصطفی غلامی استادسرایی به ایفای نقش ...

  |

  برای «رقص روی یک پا»

برای دفن خاطرات جنگ، چه کسی گور می‌کند!؟
  برای «رقص روی یک پا»

  برای دفن خاطرات جنگ، چه کسی گور می‌کند!؟

  کارگردان با استفاده از حداقل امکانات صحنه‌ای، جذابترین لحظات نمایش را پدیدار نمود و ثابت کرد که می‌توان مخاطب را از آغاز تا پایان نمایش مجذوب کنش‌های دراماتیکی کرد، بشرط آنکه با جهان متن بیگانه و ناآشنا نباشد.

  |

  قهرمانی که با یک پا سفر می‌کند

  قهرمانی که با یک پا سفر می‌کند

  گویی تمامی دقایقی که به دیدن نمایش نشسته‌ایم لحظه‌ای بیش نبوده است، خوابی و یا کابوسی برای اسماعیل که هر شب و هر شب تکرار می‌شود که این بار ما را در آن سهیم کرده است، اما ما دیگر انسان‌های لحظه‌ای پیش نیستیم.

  |

  نظرات کاربران