در حال بارگذاری ...
 • اجرای نمایش خیابانی «کتاب قدیمی» در سومین فصل پروژه تئاتر دائم خیابانی رشت

  نمایش خیابانی «کتاب قدیمی» به نویسندگی و کارگردانی ابوذر آستانی در سومین فصل پروژه تئاتر دائم خیابانی رشت اجرا می‌شود.

  به گزارش تئاتر گیلان، نمایش «کتاب قدیمی» به نویسندگی و کارگردانی ابوذر آستانی در سومین فصل پروژه تئاتر دائم خیابانی رشت که توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برگزار می‌شود، به نمایش گذاشته می‌شود.

  ابوذر آستانی که خود یکی از بازیگران این نمایش است، درباره این نمایش گفت: این نمایش داستان پسری به نام صدرا را روایت می‌کند که برای تأمین هزینه‌های جراحی پدرش در بیمارستان، مجبور می‌شود یک کتاب قدیمی و دست‌نوشته که میراث خانوادگی آنهاست را به یک دستفروش کتاب‌های دسته دوم بفروشد و در این ماجرا با مسائل و چالش‌هایی مواجه می‌شود که به معضل کم‌سوادی و عدم مطالعه و پژوهش توسط دانشجویان و دانش‌آموزان و تبعات آن بعد از فارغ‌التحصیلی و ورود به بازار کار مربوط می‌شود.

  بازیگران این نمایش عبارتند از: مهرداد پیرنیا، علی حیدریان، صدرا اصغری، تارخ میرمیناچی، ابوذر آستانی

  میثم موسوی، ترمه حیدری و امید مفاخری دیگر عوامل این نمایش هستند که آستانی را در این کار یاری می‌کنند.

  نمایش خیابانی «کتاب قدیمی» از ساعت 18 روزهای 25 آبان ماه تا 1 آذرماه  در پیاده‌راه فرهنگی رشت، محل برگزاری تئاتر دائم خیابانی رشت اجرا خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  فراخوان دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند

  فراخوان دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند

  فراخوان دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان توسط شهرداری و شورای شهر لاهیجان با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان صادر شد.

  |

  نظرات کاربران