در حال بارگذاری ...
 • اجرای نمایش «طلایی» برای کودکان و نوجوانان در لنگرود

  نمایش «طلایی» به نویسندگی و کارگردانی مجتبی مهدی زاده سارمی ویژه کودکان و نوجوانان در لنگرود روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر گیلان،  نمایش «طلایی» کاری از گروه تئاتر فجر  تیتال به نویسندگی و کارگردانی مجتبی مهدی زاده سارمی ویژه کودکان و نوجوانان در لنگرود روی صحنه می رود.

  سهراب مقدسی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود با بیان این مطلب گفت: فرزین رضانژاد، علی خجسته،  مازیار رهبری، آذر تسلیمی ، نازنین پورمومن ، ابوالفضل حق نظر ، معصومه اصغری و هستی ابراهیمی بازیگران این نمایش هستند.

  خانم تسلیمی ( طراح لباس و ماسک ) مجتبی سارمی ( طراحی صحنه و دکور و شعر آهنگ ) و حمیدرضا فرجی (ضبط موسیقی) در این نمایش همکاری دارند.

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود با اشاره به اینکه نمایش « طلایی » صبح ها ویژه مدارس اجرا می شود، تصریح کرد: این نمایش عصرها در ساعت های  ۱۶ و ۱۷ برای عموم اجرا میشود.

  نمایش «طلایی» از روز ۲۵ تا ۲۷ آبان ماه  در سالن شهید املاکی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود اجراء می شود.

  شایان ذکر است علاقمندان می توانند جهت تماشای این نمایش اقدام به تهیه بلیط در محل اجراء نموده و یا جهت هماهنگی با شماره ۰۹۱۱۹۴۴۵۲۱۷ تماس حاصل نمایند.
  مطالب مرتبط

  «پزشک نازنین» به لنگرود می‌رود

  «پزشک نازنین» به لنگرود می‌رود

  نمایش « پزشک نازنین » به کارگردانی ابراهیم زمانی در سالن شهید املاکی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود به روی صحنه می‌رود .   به گزارش تئاتر گیلان در نمایش ...

  |

  «آشوب» در لنگرود

  «آشوب» در لنگرود

  نی‌ما تابنده کارگردان جوان لنگرودی، «آشوب» را در لنگرود به صحنه برد

  |

  نظرات کاربران