در حال بارگذاری ...
 • با اثری از زنده‌یاد اکبر رادی؛

  «مرگ در پاییز» به صحنه می‌رود

  گروه تئاتر تما، نمایش «مرگ در پاییز» به نویسندگی اکبر رادی و کارگردانی داریوش علی نژاد، را به روی صحنه می‌برد.

  به گزارش تئاتر گیلان، نمایش «مرگ در پاییز» نوشته اکبر رادی و به کارگردانی داریوش علی‌نژاد از امروز(شنبه) اجرا خواهد شد.

  در نمایش مرگ در پاییز، سهیلا اخلاقی، داریوش علی نژاد، شقایق باقری، صادق شیخی زاد، امیر محمد سکوتی، مجید قلیپور، سهیل عسکری، ژیلا معیر، آرمین محمد آبادی به ایفای نقش می‌پردازند.

  همچنین شیوا شیجانی (تهیه کننده)، مهتاب مصلحی (مدیر تولید و مشاور کارگردان)، داریوش علی نژاد (طراح صحنه و لباس)، سجاد محمدزاده، غزاله عبادی (موسیقی) از دیگر عوامل این نمایش هستند.

  خلاصه نمایش: مرگ در پاییز داستان مشدی، پیرمردی است که در فراق پسرش کاس آقا، دچار یاس و تنهایی شده و در این میان بهم ریختگی زندگی دخترش ملوک به واسطه‌ی ناسازگاری شوهر قمار بازش، مشکلاتش را مضاعف کرده است. او مصمم است که به دنبال خبری از پسرش به رودبار برود که در این بین با حوادثی روبرو می‌شود که ...

  «مرگ در پاییز» از تاریخ ۱۳ تا ۲۰ مهر ماه ۹۸ ، ساعت 7 عصر در محل سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیاء (ص) رشت اجرا می‌شود.

  علاقمندان جهت تهیه بلیط این نمایش می توانند از طریق سایت www.haftsaz.com اقدام نموده و یا به گیشه محل اجرا مراجعه نمایند.
  مطالب مرتبط

  با طراحی و کارگردانی مهرانه به‌نهاد

«خانمچه و مهتابی» به صحنه رفت
  با طراحی و کارگردانی مهرانه به‌نهاد

  «خانمچه و مهتابی» به صحنه رفت

  به گزارش تئاتر گیلان، نمایش «خانمچه و مهتابی» نوشته اکبر رادی، به کارگردانی و دراماتورژی مهرانه به‌نهاد از ٢٣ لغایت ٣٠ آبان‌ماه سالجاری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود اجرا می‌شود. در ...

  |

  اجرای نمایش «پلکان» در رشت

  اجرای نمایش «پلکان» در رشت

  «پلکان» نوشته‌ی زنده‌یاد اکبر رادی، به کارگردانی محمدرضا احمدزاده و تهیه کنندگی آرش انتظامی از امشب در سالن رحمدل مجتمع خاتم الانبیاء رشت به صحنه می‌رود.

  |

  نظرات کاربران