در حال بارگذاری ...
 • مجید مژدهی «با زخمی بر شانه هایش» به صحنه می‌رود

  «با زخمی بر شانه هایش» از یک الی پنج مهر در ۷ نوبت در سالن شهید انصاری(وارش) مجتمع فرهنگی- هنری خاتم‌الانبیاء(ص) رشت اجرا خواهد شد.

  به گزارش تئاتر گیلان، نمایش «با زخمی بر شانه‌هایش» به نویسندگی و کارگردانی مجید کاظم زاده مژدهی و با همکاری بنیاد شهید و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان به صحنه می‌رود.

  در خلاصه‌ی نمایش آمده است: در اروندرود و در شب عملیات، جلال شریفی، جانِ دوست و همرزم خود رضا را که بسیار ترسیده نجات می‌دهد و خود از ناحیه شانه مصدوم می‌شود و به آب می‌افتد. اما هرگز تنش از آب بیرون نمی‌آید و حالا 7 سال است که مفقود است و همسرش که تازه 15روز بود که با جلال ازدواج کرده، سالهاست که چشم به راه بازگشت جلال است و از سویی کابوس شب عملیات، رضا را برآن داشته تا دوره غواصی ببیند و نیت می‌کند که برای جست و جو سالی یک بار به اروندرود برود. از سویی دل در گرو همسر همرزم خود دارد و چند باری از او خواستگاری کرده اما شیرین همچنان در انتظار بازگشت همسرش است...

  در این اثر، رضا حقی به‌عنوان مشاور کارگردان و محمد رسائلی، بهزاد صدقیانی، مریم مومنی مقدم  محمد گودرزی ایفای نقش می‌کنند.

  صدرا اصغری(دستیار کارگردان)، محمد رسائلی(طراح صحنه و لباس ونور)، مرتضی غلامی(طراح  و اجرای گریم)، مجید کاظم زاده مژدهی(انتخاب و اجرای موسیقی)، هامون مرتضایی(گرافیست و اعلانهای تبلیغی)، آرمین یوسف زاده(ساخت مولتی مدیا)، صدرا اصغری(اجرای نور)، میلاد ثابت(اجرای موسیقی) و دستیاران صحنه نیز امیرر ضا غفاری، عارف روستای و آرمین صنم گل دیگر عوامل این نمایش هستند.

  «با زخمی بر شانه هایش» از یک الی پنج مهر در 7 نوبت در سالن شهید انصاری(وارش) مجتمع فرهنگی- هنری خاتم‌الانبیاء(ص) رشت اجرا خواهد شد.




  مطالب مرتبط

  با اثری از فلوریان زلر؛

مژدهی «مادر» را به صحنه برد
  با اثری از فلوریان زلر؛

  مژدهی «مادر» را به صحنه برد

  به گزارش تئاتر گیلان، مجید کاظم‌زاده مژدهی نویسنده و کارگردان مطرح گیلان و سرپرست گروه تئاتر جهش با اعلام این خبر گفت: نمایش «مادر» کاری از گروه تئاتر جهش است که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ...

  |

  حضور پررنگ هنرمندان گیلانی در جشنواره سراسری سوره

  حضور پررنگ هنرمندان گیلانی در جشنواره سراسری سوره

  بیست‌وپنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره با برگزاری سه منطقه استانی در قالب اجراهای صحنه‌ای، بازبینی نمایش‌های صحنه‌ای استان تهران و اجراهای خیابانی این جشنواره و بازبینی‌ آن ها در تهران گرو‌ه‌های شرکت کننده خود را شناخت.

  |

  با پایان جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره

گیلان با «بینایی» در جشنواره‌ی سراسری تئاتر سوره درخشید
  با پایان جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره

  گیلان با «بینایی» در جشنواره‌ی سراسری تئاتر سوره درخشید

  آیین اختتامیه جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره با حضور مسئولین استانی و کشوری و هنرمندان این عرصه هنری در کرمانشاه برگزار و از برگزیدگان آن با اهدای جوایز تقدیر به عمل آمد.

  |

  نویسنده و کارگردانی گیلانی:

جهش با «منهای دو» می‌آید
  نویسنده و کارگردانی گیلانی:

  جهش با «منهای دو» می‌آید

  مجید مژدهی سرپرست و کارگردان گروه تئاتر جهش گفت: «منهای دو» قصه دو پیرمرد است که در بیمارستان بستری هستند و مطلع می‌شوند که به دلیل پیشرفت بیماری سرطان چیزی از عمرشان باقی نمانده، پس تصمیم می‌گیرند از ...

  |

  «پانما» در رشت به صحنه رفت

  «پانما» در رشت به صحنه رفت

  نمایش «پانَما» کاری از گروه نمایش جهش رشت به نویسندگی و کارگردانی مجید کاظم‌زاده مژدهی در رشت به صحنه رفت.  

  |

  اجرای «روال عادی» در رشت

  اجرای «روال عادی» در رشت

  نمایش «روال عادی» کاری از گروه جهش، به نویسندگی ژان کلود کریر و کارگردانی مشترک مجید کاظم‌زاده مژدهی و رضا حقی از ۱۷ مرداد الی ۱ شهریور ساعت ۱۹ در پلاتوی سازمان فرهنگی ...

  |

  نظرات کاربران