در حال بارگذاری ...
 • طی مراسمی با حضور مسئولان؛

  برترین های جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شدند

  چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان با حضور مسئولان کشوری و استانی در سالن نشاط مریوان با معرفی برگزیدگان این جشنواره به کار خود پایان داد.

  به گزارش تئاتر گیلان از خبرگزاری‌ها، شامگاه سه شنبه برترین های چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان با برگزاری مراسمی معرفی شدند.

  این مراسم با حضور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار کردستان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان، رئیس حوزه هنری کردستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، فرماندار، شهردار، امام جمعه و جمعی از مسئولان و مدیران مریوان، داوران جشنواره، گروه های هنری، هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر استان در سالن نشاط مریوان در حال برگزاری و نفرات برتر این جشنواره معرفی شدند.

  بخش بین‌الملل

  یاسر میرحمیدی(طراحی صحنه) و نسرین بابایی(بازیگری زن) برای نمایش "خون عروسک" برگزیده شدند.

  بخش آیینی و سنتی

   و تندیس جشنواره در قسمت طراحی فضا و صحنه مشترکاً به آرزو علی‌پور و امیر امینی برای نمایش "شاد. برون" اهدا شد.

  بخش آزاد

  هیات داوران در قسمت طرح و ایده، محمد رضا جعفری لفوت و میلاد حسین‌زاده، در قسمت بازیگری مرد از امید کفشدار جلالی و در قسمت کارگردانی از میلاد حسین‌زاده  برای نمایش "محورهای مورد تاکید جشنواره" تقدیر کردند.

  نمایش "محورهای مورد تاکید جشنواره" به همراه ۲ نمایش دیگر برای اجرای عموم به مرکز هنرهای نمایشی معرفی شدند.
  مطالب مرتبط

  حضور پررنگ گروههای گیلان در جشنواره تئاتر مریوان

  حضور پررنگ گروههای گیلان در جشنواره تئاتر مریوان

  طرح و ایده های برگزیده بخش های آزاد و آیینی سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شدند.   هیات انتخاب طرح و ایده سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان متشکل از ...

  |

  نظرات کاربران